آدرس بهترین باشگاه یوگا تهران (8 باشگاه) + آدرس و تلفن

کلاس یوگا

یوگایی که امروزه به یک ورزش جذاب و پر طرفدار تبدیل شده قدمت بسیار زیادی دارد که به سالیان پیش بر می گردد. اما این ورزش با قدمت قدیمی خودش در بین رشته های ورزشی که امروزه به تازگی پدیدار شده اند توانسته جایگاه خود را همانند قدیم حفظ کند. این ورزش به عنوان یکی از قدیمی ترین میراث های کشور هند شناخته شده است. این ورزش را می توانیم به معنای یک رشته ی مشترک بدانیم زیرا معنی لغوی آن متحد کردن می باشد. این ورزش آرامش بخش ترکیبی از حرکت های کششی و تنفس صحیح می باشد و کمک های زیادی برای دریافت آرامش به فرد می کند. همچنین یوگا با تمرین در خلال اخلاقی و ذهنی باعث ایجاد حس خوب در فرد می شود و کمک به طول عمر فرد نیز می کند. به همین دلیل افراد زیادی در مورد ورزش یوگا گفته اند که این ورزش برای موفقیت نهایی در زندگی ضروری است. کافیست در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین باشگاه یوگا تهران مانند کلاس یوگا محدوده انقلاب و … آشنا شوید و در اوقات فراغت خود همراه دوستانتان ورزش کنید.


یوگا چیست؟


آیا می دانید معنی واقعی یوگا چیست؟ یوگا در لغت به معنی اتحاد می باشد و در تعریف عام می توان گفت که یوگا یک نظم و انضباط فیزیکی و معنوی باستانی و شاخه ای از فلسفه می باشد. در یوگا فرد شروع به انجام فعالیت هایی می کند به همین دلیل این ورزش نیز در درسته فعالیت های ورزشی قرار گرفته است. در حقیقت با انجام فعالیت های این ورزش به طور همزمان روح و جسم فرد به درجه های بالایی می رسد.
حتی بسیاری از کارشناسان و متخصصین این رشته هدف نهایی یوگا را رسیدن به رهایی و آزادی نهایی می دانند. به نوعی می توان یوگا را فرآیندی از خودشناسی نیز دانست. این ورزش ارامش بخش شامل اجرای وضعیت های معینی از بدن است که با انجام آن ها توجه های ویژه ای به تنفس فرد می شود. به عبارت دیگر بازدم در حین حركات معین و دم در حركات دیگر بسیار حائز اهمیت و تاثیر گذار است.

باشگاه یوگا تهران

بهترین باشگاه یوگا تهران


یوگا از جمله ورزش هایی در تمام دنیا می باشد که با انجام حرکات آن غرق ارامش می شوید. این ورزش جذاب و ارامش بخش در حقیقت یک تمرین حرکت ذهنی بدن می باشد که در بسیاری از مدارس دنیا و بهترین باشگاه یوگا تهران تدریس می شود. اگر شما هم به دنبال بهترین باشگاه یوگا تهران هستید دیگر نگران نباشید. زیرا در ادامه بهترین باشگاه یوگا تهران را برای علاقه مندان به این ورزش فهرست کرده ایم. بهترین باشگاه یوگا تهران عبارت است از :
1. بهترین باشگاه یوگا تهران – آفتاب
تلفن تماس : 02186051322
آدرس : ميدان ونك، خيابان خدامى، بالاتر از هتل هما، نرسيده به خيابان افتاب، پلاک 74
2. بهترین باشگاه یوگا تهران – ایران زمین ممتازی
تلفن تماس : 02122840114
آدرس : خیابان شریعتی، ابتدای پاسداران، سروستان پنجم، کوچه مهاجری، پلاک ۱۳
3. بهترین باشگاه یوگا تهران – یوگا ساینا
تلفن تماس : 02177451395
آدرس : نارمک ، جانبازان شرقی ، نبش مدائن پلاک ۴۱۳
4. بهترین باشگاه یوگا تهران – موج زمان
تلفن تماس : 02144832776
آدرس : ابتداي ستاري شمال، بعداز آبشناسان، خيابان زيتون، بعدازسراي محله المهدي، كوي طورجنوبي
5. بهترین باشگاه یوگا تهران – يوگای وحدت
تلفن تماس : 02188080853
آدرس : بلوار فرحزادی، بيست متری سپهر، خیابان مرصاد كوچه دوم پ 23

باشگاه یوگا مبتدی

بهترین کلاس یوگا صادقیه


تا حدودی می توان گفت که این ورزش همانند ورزش ژیمیناستیک می باشد و بسیاری از افراد فکر می کنند به دلیل سن بالایشان نمی توانند این ورزش را انجام دهند. در حالی که به این گونه افراد باید گفت هیچوقت برای انعطاف پذیری بدن و ثبت نام در بهترین باشگاه یوگا تهران مانند کلاس یوگا صادقیه دیر نیست. به همین دلیل در ادامه چند تا از بهترین کلاس یوگا صادقیه را برای علاقه مندان این ورزش مطرح کرده ایم. بهترین کلاس یوگا صادقیه عبارت هستند از :
6. کلاس یوگا صادقیه – باشگاه یوگا نشاط آفرین
آدرس این باشگاه : بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، خیابان 21، پلاک 3، طبقه زیرزمین
تلفن تماس این باشگاه : 44476591 021
7. کلاس یوگا صادقیه – مجموعه ورزشی خادم
آدرس این باشگاه : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، تقاطع خیابان وفا آذر
شماره تماس این باشگاه : 02144478990

 

کلاس یوگا هفت تیر


کسانی که در مناطق مختلف تهران زندگی می کنند و به دنبال آدرس بهترین باشگاه یوگا تهران و کلاس یوگا در هفت تیر هستند دیگر لازم نیست سایت های اینترنتی را زیر و رو کنند. چون که ما آدرس یکی از بهترین کلاس یوگا هفت تیر را برای علاقه مندان به این ورزش آرامش بخش آماده کرده ایم. شما هم به صورت غیر حضوری با شماره گیری تلفن تماس می توانید در کلاس یوگا هفت تیر و هم با رفتن به آدرس درج شده به صورت حضوری می توانید در بهترین باشگاه یوگا تهران ثبت نام کنید و با دوستان و اشنایان خود از اوقات فراغتتان نهایت لذت را ببرید. بهترین کلاس یوگا هفت تیر عبارت است از :
8. کلاس یوگا هفت تیر – باشگاه یوگای کلبه مهر
آدرس این باشگاه : میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان بهادری، کوچه شجری، پلاک ۳
تلفن تماس این باشگاه : 02188312861

خرید لوازم یوگا و توپ بدنسازی را می توانید از فروشگاه ورزشی آسان اسپرت انجام دهید.

کلاس یوگا در سعادت آباد


یوگا از جمله ورزش هایی می باشد که نه تنها در سراسر دنیا بلکه در شهر ها و مناطق مختلف ایران نیز کلاس دارد. یکی از کلاس های یوگا کلاس یوگا در سعادت آباد می باشد که در آن به علاقه مندان این ورزش آموزش های لازم در مورد تکنیک ها و حرکات دی که در منطقه سعادت آباد زندگی می کنند دیگر لازم نیست برای شرکت در کلاس های یوگا به مناطق مختلف دیگر مانند کلاس یوگا هفت تیر بروند. زیرا این افراد می توانند در کلاس یوگا در سعادت آباد برای شرکت در کلاس های این ورزش ارامش بخش ثبت نام کنند. آدرس و شماره تلفن کلاس یوگا در سعادت آباد عبارت است از :
9. کلاس یوگاه در سعادت آباد – باشگاه سلامت ظفر
آدرس این باشگاه : سعادت آباد، ميدان سرو غربي، خیابان آسمان شرقي، پلاک 38
تلفن تماس این باشگاه : 02122143280

 

باشگاه یوگا سینا


یکی از بهترین باشگاه یوگا تهران باشگاه یوگا سینا می باشد. باشگاه یوگا سینا با امکانات و مجهز بودن خود به یکی از بهترین باشگاه یوگا تهران تبدیل شده است. قیمت کلاس ها در باشگاه یوگا سینا نسبت به سایر باشگاه ها مانند کلاس یوگا محدوده انقلاب متعادل تر و پایین تر است.باشگاه یوگای سینا با حمایت جمعی از مربیان خبره و شاگردان باهوش و با مدیریت و سرپرستی سینا صمیمی در سال ۱۳۹۴ به صورت رسمی در تهران فعالیت خود را آغاز کرد. باشگاه یوگا سینا اقدام به برگزاری کلاس های یوگا هم در کرج و هم در تهران در بخش های یاما، نیاما، آسانا، پرانایاما، تمرکز و مراقبه، تغذیه و پاکسازی بر اساس علم آیورودا، یوگانیدرا، یوگا به همراه ابزار، یوگای کودکان و یوگا در دوران بارداری با بهره گیری از مربیان مجرب و متخصص کرده است.
10. باشگاه یوگا سینا در تهران
تلفن تماس این باشگاه : 02144664412
آدرس این باشگاه : اکباتان، فاز۲، بلوک ۱۸، جنب ورودی ۶

باشگاه یوگا آفتاب


یکی از معروف ترین و بهترین باشگاه یوگا تهران که طرفداران بسیار زیادی دارد باشگاه یوگا آفتاب می باشد. دلیل محبوبیت باشگاه یوگا آفتاب امکانات بیشمار آن می باشد. باشگاه یوگا آفتاب مخصوص بانوانى است كه همواره به سلامت جسم و ذهن خود مى انديشند . کلاس های باشگاه یوگا آفتاب چه مبتدی و چه پیشرفته در محيطى زيبا و آرام توسط مربى ها و مدرس های مجرب و رسمى تربيت بدنى انجمن يوگا برگزار می شود. همچنین در باشگاه یوگا آفتاب آموزش یوگا در سبک‌ های مختلف با قسط بندی شهریه به صورت نقد و اقساط انجام می شود. به همین علت افرادی که به دنبال ثبت نام در باشگاه یوگا آفتاب هستند کافیست ما را دنبال کنند. در ادامه آدرس و تلفن این باشگاه محبوب را برای علاقه مندان مطرح کرده ایم :
11. باشگاه یوگا آفتاب
ادرس این باشگاه : ميدان ونک، خيابان خدامى، بالاتر از هتل هما، نرسيده به خيابان افتاب، پلاک 74
تلفن ثابت این باشگاه : ٨٦٠٥١٣٢٢
شماره موبايل این باشگاه : ٠٩١٢٢٣٨٩٢٣٢

حرکات یوگا

باشگاه تخصصی یوگا


12. کانون یوگا تهران


یکی از باشگاه تخصصی یوگا، کانون یوگا تهران می باشد. در این باشگاه تخصصی یوگا به همان اندازه که به سلامت جسم و تقویت آن اهمیت داده می شود به پرورش و مدریت ذهن نیز مانند افزایش توجه، تمرکز و فکر بها داده می شود. در این باشگاه تخصصی یوگا کلاس های آسانا به صورت ترمی در پنج سطح مختلف از پایه تا پیشرفته برای خانم ها و آقایان در تمام فصول برگزار می شود. هر ترم در کانون یوگا دو ماه می باشد که شامل هشت جلسه یک ساعت و نیمه ای در هفته است.
آدرس کانون یوگا تهران : خیابان شریعتی، خیابان ظفر (دستگردی)، خیابان گوی آبادی، نبش پیوندی
تلفن تماس این باشگاه : ۰۲۱۲۲۲۵۶۴۸۵

برای ثبت نام در کلاس یوگا به سایت آسان اسپرت مراجعه نمایید.

13. باشگاه وحدت


یکی دیگر از بهترین باشگاه یوگا تهران باشگاه وحدت می باشد که در ایران تنها یک شعبه دارد. در این باشگاه تخصصی یوگا نیز همانند سایر باشگاه یوگا در تهران هم به سلامت جسم و هم به سلامت روح توجه می شود. در حقیقت اساس مهم تمامی کلاس ها در این باشگاه توجه به سلامت جسم و روح به طور همزمان می باشد.
آدرس این باشگاه : شهرک غرب، بلوار فرحزادی، اواخر بلوار دادمان، کنار گذر شمالی پل یادگار امام، کوچه ۲، پلاک ۲۳
تلفن تماس این باشگاه : ۰۲۱۸۸۰۸۰۸۵۳

مربی یوگا تهران

مزایای یوگا


آیا می دانید مزایای ورزش یوگا چیست؟ آگاهی تنها در مورد بهترین باشگاه یوگا تهران برای این ورزش لذت بخش کافی نیست. بلکه شما به عنوان یک ورزشکار باید از مزایای ورزش یوگا نیز آگاه باشید. هدف اصلی این ورزش هماهنگ کردن سیستم های مختلف بدن است. زیرا با هماهنگ کردن سیستم های مختلف بدن فرد احساس نشاط و شادابی می کند. به همین علت در ادامه برخی از مهم ترین مزایای یوگا را برای افزایش اطلاعات شما در مورد این ورزش مطرح کرده ایم :
• انعطاف پذیری بدن
• تقویت عضلات بدن
• قوی شدن تمام بافت های نرم بدن مانند رباط ها، تاندون ها، بافت های طراف ماهیچه و …
• افزایش آگاهی نسبت به بدن
• تصحیح حالات بدن مانند قوز کردن یا اشتباه نشستن
• تبدیل کردن شما به یک فرد شاد و خوشحال
• افزایش سطح اکسیژن به بدن
• افزایش ظرفیت و توانایی ریه
• موجب ریلکیشن و تمدد اعصاب می شود
• درمان و از بین بردن افسردگی
• توقف صدای ذهن
• تسلط بر ذهن خود
• کاهش فشار خون
• آرام شدن ظربان قلب
• درمان بی خوابی یا بد خوابی
• درمان ناراحتی های ستون فقرات، مفاصل و کمر درد

مربی یوگا تهران


انتخاب استاد یوگا


همواره در ورزش یوگا باید دقت کنید که افراد زیادی می توانند ادعا کنند مربی یوگا هستند چون که هیچ کنترل منظمی روی آموزش حرکات این رشته حتی در بهترین باشگاه یوگا تهران وجود ندارد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم حتما قبل از ثبت نام برای جلوگیری از خطر های احتمالی برای بدنتان بهتر است درباره مهارت ها و تعلیمات استاد آینده تان اطلاعاتی کسب کنید. حالت ایده آل تر این است که بخواهید قبل از انتخاب باشگاه یوگا در تهران چند جلسه در کلاس های اساتید مختلف حضور پیدا کنید. زیرا دنبال کردن کلاس های یوگا باعث ایجاد پیوند های اعتماد و احترام با استاد می شود.

کلاس یوگا تهران

یوگا در خانه و آموزش یوگا را در وبلاگ آسان اسپرت مطالعه نمایید.


توصیه هایی برای کاهش خطر آسیب دیدگی در یوگا


در حین انجام ورزش یوگا در بهترین باشگاه یوگا تهران و حتی خانه باید به چند نکته مهم توجه کنید. برای مثال اگر شما باردار هستید حتما باید حرکات یوگای بارداری انجام دهید و در حین انجام با پزشک خود نیز مشورت کنید. زیرا پزشک می تواند با توجه به شرایط شما نوع و سطح تمرینات یوگا را به طور مناسب انتخاب کند. یوگا را به تنهایی و بدون مربی یاد نگیرید زیرا تمرین با یک مربی با تجربه و آموزش دیده موجب به حداقل رسیدن آسیب های جدی برای شما می شود.
یوگا جایگزین درمان ها و مراقبت های پزشکی نیست. درست است که یوگا برای سلامتی فواید بسیاری دارد و می تواند به عنوان بخشی از برنامه درمانی محسوب شود اما جایگزین مراقبت ها و توصیه های پزشکی نیست. حتما محدودیت های خود را بشناسید و قبل از شروع یوگا درباره شرایط فیزیکی و قدرت آن تحقیق کنید. همچنین در ورزش یوگا باید آرام پیش بروید. زیرا یوگا ورزش رقابتی نیست و ابتدا باید از پایه شروع به یادگیری حرکات کنید.

کلاس یوگا آنلاین


جمع بندی نهایی


در جمع بندی نهایی این مقاله ورزشی به طور کلی با تمامی کلاس های یوگا در مناطق مختلف تهران مانند کلاس یوگا در تهران در محدوده محدوده انقلاب، هفت تیر؛ صادقیه، سعادت آباد و … آشنا شدید. همچنین دریافتید که کلاس های یوگا نیاز به انعطاق پذیری بالایی ندارد و در هر سن و هر زمانی می توانید در کلاس یوگا در تهران واقع در محدوده انقلاب و … حضور پیدا کنید. در سخن آخر این مقاله امیدوار هستیم مطالب فوق برایتان مفید واقع شده باشد و نهایت بهره را از آن برده باشید.

اگر مربی هستید می توانید انوع سالن یوگا را از سایت اسان اسپرت به صورت بلند مدت همراه با تخفیف آنلاین رزرو کنید.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *