روزها کوتاهتر و سردتر هستند، انگیزه کافی برای پیوستن به جمع های دوستانه برای ورزش هم کمتر شده. فصل زمستان است که همه ما را تشویق می کند تا در رختخواب بماند و با دیدن فیلم های جذاب خودمان را سرگرم کنیم. پس بیاید باهم تا یک برنامه مناسب برای حفظ تناسب اندام و سلامتی در زمستان ترتیب بدیم.

تناسب اندام و سلامتی
ورزش و تناسب اندام

رژیم غذایی سالم

سوپ گرم و دارای رنگدانه های قرمز، تغذیه سالم برای جلوگیری از سرماخوردگی و ایجاد شادابی و تضمین سلامتی است. در رژیم غذایی خود به جای سفارش یک غذای آماده، یا یک شام سریع سوپ را جایگزین کنیم. همچنین صبح ها برای صبحانه فرنی سریع و سالم تهیه کنید و به جای شکر از عسل و میوه ها استفاده کنید. بهینه سازی رژیم غذایی به تناسب هوای سردتر کارایی شما را افزایش می دهد و شما را برای فعالیت در طول روز آماده میکند و در نهایت موجب حفظ تناسب اندام و سلامتی شما میگردد.

تناسب اندام و رژیم غذایی
رژیم غذایی سالم

هدف رسیدن به تناسب اندام را به سرگرمی تبدیل کنید نه کاری که انجام میدهید!

خودتان را به چالش بکشید که هر هفته یک فعالیت جدید انجام دهید، شاید چیزی غیر معمول یا ورزشی باشد که در یک زمان انجام نداده اید. برخی از گزینه های ما در آسان اسپرت به شما کمک میکند: سالن های فوتسال، زمین چمن، والیبال و بسکتبال.

رزرو سالن فوتسال
ورزش و تناسب اندام

به اندازه کافی بخوابید.

به دلیل تغییرات نور در طول روز در فصل زمستان، بدن تمایل بیشتری به خوابیدن پیدا میکند. برای جلوگیری از خواب زیادی بهتر است با حجم لباس کمتری به رختخواب بروید. همچنین از نظر علمی اثبات شده است که خواب سیستم ایمنی بدن شما را بهبود می بخشد، سطح انرژی شما را بهبود می بخشد و با تنظیم متابولیسم و اشتها به کاهش وزن کمک می کند.

تعیین اهداف

احتمالا شما در حال حاضر اهداف را برای خودتان مشخص کرده اید. مثل اهدافی درابطه با افزایش و کاهش وزن و و یا ورزش های گروهی با دوستان. با این حال، در فصل زمستان، همه ما می دانیم که حفظ تناسب اندام و سلامتی بسیار سخت تر است و به طور معمول همه ما در این فصل تنبل تر میشویم. تناسب اندام خود را با رزرو آنلاین سازماندهی کنید. ما در آسان اسپرت این شرایط را برای شما فراهم کرده ایم. شما می توانید سانس دلخواه در ورزشگاه مورد نظر را از قبل رزرو کرده و از شرایط سخت رزرو حضوری بکاهید.

همه را درگیر کنید.

دوستان و خانواده را در ورزش کردن خود درگیر کنید این یک راه خوب برای حفظ سلامتی و زندگی اجتماعی شماست. شما می توانید برای یک ورزش گروهی با یک اکیپ شاد و سرحال برنامه ریزی کنید. ایجاد یک رقابت جذاب گروهی بین دوستان احتمالا پیشنهاد وسوسه انگیزی باشد!

ورزش و سلامتی در زمستان
ورزش و سلامتی
ترجمه و ویرایش: asansport.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید